Єдиний у світі сонячний фунікулер

листопада 30 2018 0comment

Єдиний у світі сонячний фунікулер

У бразильському місті Іта працює єдиний в світі фунікулер, що працює виключно від сонячної енергії.

Це один із найстаріших працюючих фунікулерів у Бразилії. Сам фунікулер був виготовлений в Іспанії. А сонячну електростанцію встановила французька компанія.

"Крім того, що це другий найстаріший фунікулер у Бразилії, це також, на наш погляд, єдиний в світі, який працює виключно від сонячної енергії ", - говорить Флавіо Калгаро, партнер Itá Eco Turismo.

Сонячні батареї розміщені на даху зупинок де очікують на посадку пасажири та на даху фунікулера. Енергія, що виробляється з сонячних панелей , які встановлені на даху фунікулера, використовується для відкриття та закриття дверей. На освітлення практично не використовується електроенергія, бо конструкція фунікулера дозволяє забезпечити салон природнім світлом.

Найбільше енергії споживає електродвигун, який живиться сонячною електростанцією розташованою на дахах зупинок. Дана фотогальванічна система забезпечує на 100% потреби в електроенергії для здійснення всіх Фунікулерних операцій.

"Електродвигун, який забезпечує функціонування фунікулера, є найбільшим енергоспоживачем сьогодні, оскільки архітектура приміщень та транспорту розроблена для кращого використання природного світла та вентиляції, що зменшує використання енергії. Але завдяки цим новим інвестиціям 100% компанії буде забезпечено чистою енергією ", - каже Калгаро.

Фунікулер використовується в основному туристами, які відвідують Іту, близько 60 000 на рік.
Для подорожей між нижньою областю та комерційним центром міста використовують саме цей вид транспорту.

Іта Екологічний туризм має площу 25 тисяч квадратних метрів рідного лісу, який пропонує зберегти і використовувати для пішого туризму. Це перший туристичний центр міста самодостатній в енергії після встановлення сонячної системи. Рентабельність інвестицій оцінюється в п'ять років.

Джерело: https://www.pv-magazine-latam.com/2018/11/29/brasil-tiene-un-funicular-q...

© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.