Продукція

Вітрогенератори Горизонтальні ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Теплові насоси NIBE ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Твердопаливні котли Віхлач (Wichlacz) ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Акумуляторні батареї Ventura ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Акумуляторні батареї SUNLIGHT ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Стаціонарні акумуляторні батареї B.B. Battery ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Вітрогенератори вертикальні ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
СК вакуумні ATMOSFERA ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Сонячні батареї ABi-Solar ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ
Горизонтальні вітрогенератори ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ

Акумулятори чи акумуляторні батареї на сьогодні широко використовуються в техніці. Різноманітність їх вражає. Мабуть вже й не можливо уявити собі наше життя без сучасних гаджетів і вони всі теж працюють на акумуляторах.

Акумулятори, насьогодні, широко застосовують у автомобільному, залізничному, морському та повітряному транспорті, у ноут- та нетбуках, у електрокарах та інвалідних візках, у електричних та телефонних станціях, для освітлення, сигналізації та відео нагляду, на підводних човнах та штучних супутниках землі, тощо.

І для забеспечення автономного та резервного електропостачання у сонячних та вітрових електростанціях теж використовують акумуляторні батареї.
У нашому асортименті присутні для Вас:
- акумулятори AGM
- акумулятори гелеві
- тягові акумулятори
- акумулятори з рідким електролітом

Детальніше про асортимент та ціни Ви взнаєте перейшовши на наш МАГАЗИН

Вітрогенератор (вітрова турбіна) — це пристрій для перетворення кінетичної енергії вітру на електричну.

Основний напрям використання енергії вітру - це виробництво електроенергії.

Існують два основних типи турбін:
вертикальні - з вертикальною віссю обертання;
горизонтальні - з горизонтальною віссю обертання.
Мається на увазі вертикальне, чи горизонтальне положення вісі генератора по відношенню до площини землі.

Вітрогенератори можна умовно поділити на дві категорії:
- промислові
- домашні (для приватного використання).
Промислові встановлюються державними органами або великими енергетичними компаніями. Як правило, їх об'єднують у мережу. У результаті отримують вітроелектро станцію (ВЕС). Її основна відмінність від традиційних (теплових, атомних) — це повна відсутність сировини та відходів, тобто повна екологічність та незалежність. Єдина основна вимога — високий середньорічний рівень вітру. Потужність сучасних промислових вітрогенераторів досягає 6 Мвт.

Індустрія домашніх вітряків активно розвивається. На сьогодні вже можна, за досить невеликі кошти, придбати вітряну установку й забезпечити енергонезалежність свого заміського будинку на довгі роки. Як правило, для невеликого котеджу достатньо вітряка номінальною потужністю 0,8 кВт. Вироблення електроенергії в місяць (середньорічний показник) 250 кВт при номінальній швидкості вітру 8 м/с. Середньорічна швидкість вітру для Вінницького регіону 4 м/с. Якщо місцевість не вітряна, його можна доповнити сонячними батареями. Джерела енергії будуть чудово доповнювати одне одного.

Твердопаливні котли посіли гідне місце серед приладів опалення приміщень. Вони використовуються для опалення приватних, побутових та промислових приміщень дровами, деревними та торфяними брикетами, пеллетами, деревною стружкою та лушпинням від насіння соняшнику.

Твердопаливні котли, завдяки особливостям конструкції від різних виробників, поділяються по:
- термінах горіння на одному закиданні палива (до 5 діб)
- режимах розпалювання чи подачі палива (ручний, автоматичний)
- асортименту та виду палива до використання (дрова, пелети, вуглевий горошок)

Сонячний елемент (фотоелемент, фотоелектричний перетворювач — ФЕП) — це напівпровідниковий прилад, що служить для перетворення світлової енергії у електричну. В основі цього перетворення лежить явище фотоефекту.

Сонячна батарея — це пристрій, що складається з послідовно з'єднаних сонячних елементів та служить для перетворення світлової енергії у електричну.

СОНЯЧНИЙ КОЛЕКТОР (геліоколектор) - пристрій для збору енергії, що випромінює Сонце у видимому та невидимому для людського ока інфрачервоному спектрі.

Теплову систему, що працює на основі сонячного колектора називають ГЕЛІОСИСТЕМА.

Геліосистема складається з: сонячного колектора (геліоколектора); бака-накопичувача (термоакумулятора); насосної групи; контролера; комбінованого клапану та ін (в залежності від обраної геліосистеми).

ПЛОСКИЙ сонячний колектор

Плоский колектор складається з елементу, що поглинає сонячне випромінювання, прозорого покриття та термоізолюючого шару. Поглинаючий елемент називається абсорбентом; він з'єднаний з теплопровідною системою. Прозорий елемент зазвичай виконується з загартованого скла з пониженим вмістом металів (боросилікатне). При відсутності відбору тепла (застої) плоскі колектори здатні нагрівати воду до 190—200 °C. Чим більше енергії випромінювання передається теплоносію, що протікає в колекторі, тим вище його ефективність. Підвищити її можна, застосовуючи спеціальне оптичне покриття, яке не випромінює тепла в інфрачервоному спектрі. Стандартним способом підвищення ефективності колектора стало застосування абсорбента з листової міді через її високу теплопровідність.

ВАКУУМНИЙ сонячний колектор

Можливе підвищення температури теплоносія аж до 250—300 °C в режимі обмеження відбору тепла. Домогтися цього можна за рахунок зменшення теплових втрат в результаті використання багатошарового скляного покриття, герметизації або створення в колекторах вакууму. Фактично сонячна теплова труба схожа за будовою з побутовими термосами. Тільки зовнішня частина труби прозора, а на внутрішній трубці нанесено високоселективне покриття, що вловлює сонячну енергію. Між зовнішньою та внутрішньою трубками знаходиться вакуум. Саме ваккумний прошарок дає можливість зберегти близько 95% уловлюваної теплової енергії. Окрім того, у вакуумних сонячних колекторах знайшли застосування теплові трубки, що виконують роль провідника тепла. При опроміненні установки сонячним світлом, рідина, що знаходиться в нижній частині трубки, нагріваючись перетворюється на пару. Пари піднімаються у верхню частину трубки (конденсатор), де конденсуючись передають тепло колектору. Використання даної схеми дозволяє досягти більшого ККД (у порівнянні з плоскими колекторами) при роботі в умовах низьких температур і слабкої освітленості. Сучасні побутові сонячні колектори здатні нагрівати воду до температури кипіння навіть при негативній навколишній температурі.

ТЕРМОСИФОННА ГЕЛІОСИСТЕМА

Термосифонні геліосистеми - це найпростіший та найдоступніший тип сонячних водонагріваючих систем, що працюють на основі вакуумних трубок. Їх використовують для забеспечення гарячого водопостачання дач, приватних будинків, технічних та господарських потреб. Вакуумні сонячні водонагрівачі ефективні для використання по всій території України у літній період та міжсезоння. Можуть працювати автономно або з автоматичним управлінням.

ГІБРИДНИЙ сонячний колектор

Гібридні сонячні колектори - це cонячні колектори, що призначені для одночасного виробництва електрики та гарячої води. Гібридні колектори є новинкою на українському ринку. В них використовуєть новітнє рішення проблеми сонячних батарей - зменшення ККД принагріванні. Гібридні сонячні колектори сміливо можна рекламувати, як "два в одному". І це дійсно так, вони в одному корпусі містять: і сонячну батарею для виробництва електроенергії, і сонячний колектор для виробництва теплової енергії (гарячої води). Це новітнє рішення дозволяє називати гібридні сонячні колектори майбутнім сонячної енергетики.

Тепловий насос (англ. heat pump) — прилад, який переносить розсіяну теплову енергію в опалювальний контур. Принцип роботи теплового насоса заснований на зворотному циклі Карно.

По суті тепловий насос - це високотехнологічне компактне обладнання, призначене для видобування тепла з низькотемпературного середовища: повітря, води, землі.

Типи теплових насосів

В залежності від принципу роботи теплові насоси поділяють на компресійні та абсорбційні. Компресійні теплові насоси завжди діють за допомогою механічної енергії (електроенергії), в той час як абсорбційні теплові насоси можуть також працювати на теплі в якості джерела енергії (за допомогою електроенергії чи палива).

В залежності від джерела відбору тепла теплові насоси поділяються на:

1. Геотермальні (використовують тепло землі, наземних або підземних ґрунтових вод)

а) замкнутого типу

— горизонтальні

Колектор розміщується кільцями або хвилясто у горизонтальних траншеях нижче глибини промерзання ґрунту (зазвичай від 1,20 м і більше). Цей спосіб є найбільш економічно ефективним для приватних будинків, при умові відсутності дефіциту земельної площі під контур.

— вертикальні

Колектор розміщується вертикально у свердоловини глибиною до 200 м. Цей спосіб застосовується у випадках, коли площа земельної ділянки не дозволяє розмістити контур горизонтально або є загроза пошкодження ландшафту.

— водні

Колектор розміщується хвилясто або кільцями у водоймі (озеро, ставок, річка) нижче глибини промерзання. Це найдешевший варіант, але є вимоги до мінімальної глибини та об'єму води у водоймі для певного регіону.

б) відкритого типу

Така система використовує в якості теплообмінної рідини воду, що циркулює безпосередньо через систему геотермального теплового насосу в рамках відкритого циклу, тобто вода після проходження системою повертається у землю. Цей варіант можливо реалізувати на практиці лише при наявності достатньої кількості відносно чистої води та за умови, що такий спосіб використання ґрунтових вод є дозволеним.

2. Повітряні (джерелом відбору тепла є повітря)

3. Такі, що використовують вторинне тепло (наприклад, тепло трубопроводу центрального опалення). Цей варіант є найбільш доцільним для промислових об'єктів, де є джерела паразитного тепла, яке потребує утилізації.

Стаття: "Типи теплових насосів"

Принцип роботи

Холодоагент під високим тиском через капілярний отвір попадає у випарник, де за рахунок різкого зменшення тиску відбувається процес випару. При цьому холодоагент відбирає тепло у внутрішніх стінок випарника, а випарник у свою чергу віднімає тепло в земляного або водяного контуру, за рахунок чого він постійно прохолоджується. Компресор вбирає холодоагент із випарника, стискає його, за рахунок чого температура холодоагенту різко підвищується й виштовхує в конденсатор. Крім цього, у конденсаторі, нагрітий у результаті стиску холодоагент віддає тепло (температура порядку 85-125 градусів Цельсія) опалювальному контуру й переходить у рідкий стан. Процес повторюється постійно. Коли температура в будинку досягає необхідного рівня, електричне коло розривається терморегулятором і тепловий насос перестає працювати. Коли температура в опалювальному контурі падає, терморегулятор знову запускає тепловий насос. У такий спосіб холодоагент у тепловому насосі робить зворотний цикл Карно.

Як ми бачимо, теплові насоси перекачують розсіяну теплову енергію землі, води або навіть повітря у відносно високопотенційне тепло для опалення об'єкта. Приблизно 75% опалювальної енергії можна зібрати безкоштовно із природи: ґрунту, води, повітря й тільки 25% енергії необхідно затратити для роботи самого теплового насоса. Інакше кажучи, власник теплових насосів заощаджують 3/4 коштів, які він би регулярно витрачав на дизпаливо, газ або електроенергію для традиційного опалення. Попросту кажучи, тепловий насос за допомогою теплообмінників збирає теплову енергію із землі (води, повітря) і «переносить» її в приміщення.

Теплові насоси здатні не тільки опалювати приміщення, але й забезпечувати гаряче водопостачання, а також здійснювати кондиціювання повітря. Але при цьому в теплових насосах повинен бути реверсивний клапан, саме він дозволяє тепловому насосу працювати у зворотньому режимі.

Ефективність теплових насосів

Ефективність теплових насосів вища:
- у 3 рази, від ефективності газового котла;
- у 4 рази, від ефективності електричного котла;
- у 7 разів, від ефективності котла на рідкому паливі.

Кращий вибір енергоефективного обладнання для Ваших потреб !

© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.